Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kasumi Kumoi/Muranishi/Hitomi "Yossy" Yoshizawa

29. 3. 2016

Kasumi Kumoi

Věk
Neznámý
Pohlaví
Žena
Titul
Manažerka, bývalá zpěvačka Hoshino Kasumi
Role
Vedlejší
Karma
Kladná
Autor
Masaharu Okuwaki
Hraje
Michiko Neya
Blízcí
Kilari,HirotoSeiji,Hikaru,Naa.san 
Výskyt
 Kilari

Muranishi

Věk
Neznámý
Pohlaví
Muž
Titul
Ředitel
Role
Vedlejší
Karma
Kladná
Autor
Masaharu Okuwaki
Hraje
nezjištěno
Blízcí
Kilari,Seiji,Hiroto,Kasumi Kumoi,Hikaru Mizuki  
Výskyt
 Kilari

Hitomi "Yossy" Yoshizawa

Věk
16 Let
Pohlaví
Žena
Titul
Členka Morning Musume
Role
Epizodní
Karma
Kladná
Autor
Masaharu Okuwaki
Hraje
Hitomi Yoshizawa
Blízcí
Kilari  
Výskyt
 Kilari

Hitomi v anime: Hitomi Yoshizawa je členkou skupiny Morning Musume, kde jí zkáceně říkají Yossy. Skupina, které zpívá a tancuje, je zvláštní tím, že často mění své členky skupiny, ale Hitomi patří k těm, které jsou ve skupině už delší dobu. Hitomi je milá dívka, usměvavá, ráda pomůže komukoliv s čímkoliv, a když chce, umí být pěkné drsná a může vám nahnat strach. 

Hitomi ve skutečnosti: Hitomi není fiktivní postavou, ale je vytvořena podle skutečné Hitomi Yoshizavy ze skupiny Morning Musume. Narozdíl od Hitomi z anime je tato holka i herečkou a pořád mění pěvecké skupiny, kde nastupuje na post vůdkyně skupiny. Je taky větší rebelkou než v anime. 

16.díl - Hlavní výstup Hitomi

Hitomi se objevuje na okamžiky v dílech jako podpora Kilari. Její hlavní výstup je v 16.díle, kde v přestrojení za obyčejnou dívku jde na konkurz na Morning Musume. Při té příležitosti se setkává s Kilari a spřátelí se spolu, ale Kilari Hitomi v převleku nepozná. Po společném absolvování konkurzu s Kilari, jsou obě přijaty. V tom vtrhnou do místnosti Hiroto se Seijim a informují obě děvčata o falešném konkurzu, na kterém jsou. Hitomi přestrojená za obyčejnou dívku, odhodí svůj převlek a ukáže všem, kdo ve skutečnosti je. Všichni jsou v šoku, že před nimi stojí členka Morning Musume. Hitomi, jakožto člence Morning Musume, bylo divné, že se dělá konkurz do jejich skupiny, ikdyž nikdo neodešel a v plánu nebylo přijetí nové členky, tak šla vypátrat původce tohoto podvodu a také našla. Důvod, proč chlapci zorganizovaly falešný konkurz jí a Kilari s přáteli dočista šokoval. Na konci tohoto dílu, se koná koncert, kterém zpívají Morning Musume a po nich Kilari. Po dokončení písničky se Morning Musune vracejí do zákulísí a v tom okamžiku se Hitomi usměje na Kilari, popřeje jí hodně štěstí a navzájem se povzbudí.